Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames demo maat S  WGBR17 Uitverkoop

Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames demo maat S

WGBR17 | Schrijf de eerste review! 72737 72737 608065636631

De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt.

Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs.

Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug.

Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt.

Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast.

Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen op de achterzijde van de linker schouder. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadgging van wetsuit kunt zien.


Bekijk uitgebreide omschrijving
Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€724,95

509.00 €509,-

uw voordeel €215,95 (incl. 21% btw) Gebruikt Ruim op voorraad!

Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@zwemaccessoires.com

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Extra opties
Omschrijving

Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames

Wat maakt dit product anders:
- Uitgeroepen als Zone3's beste ever-wetsuit met onverslaanbare prestaties.
- Ontworpen om aan te voelen alsof u geen natpak draagt.
- Ongeëvenaarde flexibiliteit door de schouders, armen, borst en rug met een volledig 1,5-mm Yamamoto # 40 SCS neopreen.
- Ongelooflijk flexibel en drijfvermogen. Supersnel en soepel in het water.
- Paneelontwerp, materialen en innovatieve functies resulteren in een ongelooflijke duik die niet te vergelijken is met andere wetsuit op de markt.

Eigenschappen:
1.
 Ultradunne schouderpanden uit één stuk, van elleboog tot elleboog. U voelt het verschil meteen wanneer u het pak aantrekt! Maximale flexibiliteit betekent dat u de afgelegde afstand per slag kunt vergroten, uw krachten spaart en de kans op pijn in de schouders afneemt

2. De Vanquish bestaat uit de meest hoogstaande prestatiematerialen die er zijn. Combineer dat met een zorgvuldig uitgedacht ontwerp van de verschillende panden voor maximale flexibiliteit en een gebalanceerd drijfvermogen

3. Het aerodynamische neopreen is voorzien van luchtkamers tussen de verschillende materiaallagen waardoor u tot wel 30% meer drijfvermogen heeft in het water dan met conventioneel neopreen. Dit speciale neopreen met luchtkamers is aangebracht op de borst en de dijen ter bevordering van de rompstabiliteit en uw beenspieren wanneer u in open water zwemt

4. Het drijfvermogen van het wetsuit is uitgebalanceerd voor een optimaal gestroomlijnde zwemhouding en maximale efficiëntie bij iedere slag

5. Pro Speed Cuffs op de armen en benen om het pak tijdens de wisseling zeer snel uit te kunnen trekken. Zo bespaart u kostbare tijd

6. De zogenaamde Speed kanalen op de borst leiden het water direct naar de benen voor meer drijfvermogen en zorgen ervoor dat iedere beenslag meer effect heeft

7. Sensory Catch pand: Aeroforce materiaal bij de voorarmen voor een beter contact met het water en een meer efficiënte armslag

8. De Vanquish bestaat uit dubbellaags, waterafstotend lycra van hoge kwaliteit in plaats van het traditionele rubber. Dit voorkomt moeheid bij de armen. Bij de trekfase van iedere slag ontstaat er namelijk minder weerstand, waardoor de zwemmer kan werken aan een zo efficiënt mogelijke manier van zwemmen. Er kan geen water in het pak lopen, maar u voelt bij de voorarmen wel hoe warm of koud het water juist is. Dit helpt u om uw handen en voorarmen in de juiste positie te houden en maakt het zwemmen in een wetsuit zo natuurlijk mogelijk

9. V-hals met ingewerkt materiaal zodat de neklijn zijn vorm behoudt. De ademsappel wordt comfortabel vrij gehouden

10 De rits opent van onder naar boven en is voorzien van een trekkoord voor een nog snellere wisseling van onderdeel tijdens een wedsrijd

11. Neopreen van een stijlvol donkergrijze kleur met gouden en bronskleurige tint voor een exclusieve look

De Vanquish is iets waar we buitengewoon gepassioneerd en enthousiast over zijn. We hebben al onze kennis het energy in het ontwerp gestopt en we hebben met behulp van fysica het snelste wetsuit mogelijk gemaakt. Het maakt gebruik van enkele van 's werelds hoogst presterende materialen en combineert deze met een grondig onderzocht paneelontwerp om maximale flexibiliteit en uitgebalanceerd drijfvermogen te garanderen.

Als je de mogelijkheid heeft om deze reeks te proberen, dan hopen we dat je het net zo leuk vindt als wij en hopen dat het je kan helpen uw doel te bereiken, of dat nu de concurrentie voor zijn is of gewoon meer dan ooit geniet van het zwemmen.

Specificaties
  • Merken Zone3
  • Type Demo wetsuit
  • Kleur Oranje
  • Geslacht Heren
  • Categorie Zone3 triathlon 2021
  • Verzendkosten Gratis verzending vanaf 50 euro
Beste prijs garantie

Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden

Neem contact op

Neem contact op Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@zwemaccessoires.com

Bel mij terug

Bel mij terug> U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!

Bel mij terug

* Verplicht(e) veld(en)

  • Levering in doos (NL en BE)
  • Beste prijs garantie
  • Gratis bezorging boven € 50,- (NL en BE)
Gerelateerde producten
BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames 55% Korting BTTLNS Inferno 1.0 sample wetsuit lange mouw dames (0120006-045-sample)

De BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw is een sample wetsuit en is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: dit gaat om een sample van het originele Inferno 1.0 wetsuit waarvan de bedrukking mogelijk loslaat of afwijkt. Verder is het wetsuit gezien materiaal, kwaliteit en maatvoering precies hetzelfde als het origineel.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€449,-

€199,95

  uw voordeel €249,05 (incl. BTW)

Zone3 Vision lange mouw demo wetsuit heren 2020 maat S 45% Korting Zone3 Vision lange mouw demo wetsuit heren 2020 maat S (WGBR128)

Prestaties en comfort staan altijd boven aan de lijst bij het ontwerpen van Zone3-producten en de Zone3 Vision lange mouw wetsuit heren combineert dat ook nog eens met fantastische looks en een goede prijs/kwaliteitverhouding. Voor dit jaar hebben we ons laten inspireren door onze high-end Vanquish wetsuits, we hebben een aantal van de belangrijkste kenmerken van dat wetsuit overgebracht naar de Vision wat er voor gezorgt heeft dat dit 's werelds snelste instapniveau-wetsuit is geworden. Als je een klein budget hebt maar toch snel wilt zwemmen en energie wilt besparen tijdens het zwemmen, dan moet dit het pak voor je zijn.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€349,95

€189,95

  uw voordeel €160,- (incl. BTW)

BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren gebruikt maat MT 42% Korting BTTLNS Inferno 1.0 wetsuit lange mouw heren gebruikt maat MT (WGBR163)

De Inferno 1.0 van BTTLNS is het wetsuit voor atleten die hun prestatie willen boosten. De ultieme combinatie tussen drijfvermogen, flexibiliteit en comfort maken dit wetsuit een nieuwe topper onder de mid-range modellen. Door de speciaal ontworpen nano-Aerodome panelen heeft u met dit pak een stabiel drijfvermogen, door deze specifieke technologie krijgt u 30% meer lift ten opzichte van normaal neopreen. Verschillende aspecten zorgen ervoor dat de Inferno het beste naar boven haalt, uitgerust met speedcuffs - 2mm neopreen op de armen en een drukverlagende kraag. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. De rode bedrukking laat op de armen los & 1 nagel bovenbeen gerepareerd. 

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€449,-

€259,95

  uw voordeel €189,05 (incl. BTW)

Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren demo maat 6 32% Korting Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren demo maat 6 (WGBR2-demo-6)

De Orca 3.8 lange mouw wetsuit heren is de perfecte keuze voor de progressieve zwemmer die op zoek is naar extra drijfvermogen. Dit wetsuit is ontworpen om positie van de triatleet in het water te verhogen, daarom is het gemaakt van Yamamamoto 40 neopreen. Dit neopreen beschikt over een de meest geavanceerde drijfvermogenstechnologieën op de markt, Aerodome en Exo-cell, zonder daarvoor in te boete op flexibiliteit. Het wetsuit is vernoemd naar de 3.8KM Iron Mind Contest, een wedstrijd waarbij doorzettingsvermogen het enigste is dat telt, de 3.8 helpt je om alle obstakels te overwinnen en jezelf naar ongekende hoogte te laten stijgen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkel een Rechterheup beschadiging. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareede beschadeging van wetsuitt kunt zien.

Gratis levering: 2-4 werkdagen

€549,-

€369,95

  uw voordeel €179,05 (incl. BTW)

Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames demo maat L 19% Korting Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames demo maat L (WGBR31)

De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt. Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs. Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug. Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt. Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€724,95

€580,-

  uw voordeel €144,95 (incl. BTW)

BTTLNS wetsuit Tormentor 1.0 demo heren maat SM 34% Korting BTTLNS wetsuit Tormentor 1.0 demo heren maat SM (WGBR115)

Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 1.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.

Voor 17:00 uur besteld, morgen gratis in huis

€449,95

€292,95

  uw voordeel €157,- (incl. BTW)

Waarom Sanden?
Sports Specialists Since 2001

Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames demo maat S

Print

Zwemaccessoires.com maakt gebruik van functionele en analytische cookies om u beter van dienst te kunnen zijn, daarnaast willen we graag uw toestemming voor onze marketing cookies waarmee wij u beter en persoonlijkere aanbiedingen kunnen doen op partnersites. Gaat u akkoord met het plaatsen van deze cookies?