
De BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0 is het lovende wetsuit uit de Sea Warfare collectie, die een perfecte combinatie van flexibiliteit en drijfvermogen biedt!
Het wetsuit geeft een ultieme pasvorm en uitstekende flexbiliteit in de schouders door het vernieuwde Extreme-Stretch 100% neopreen.
Een zeer stabiel en gebalanceerd drijfvermogen is mogelijk doordat het wetsuit gebruik maakt van de nieuwste floating technologieën.
Het Airdrome Float neopreen zorgt voor een onvoorstelbaar drijfvermogen zonder de onderbenen teveel te liften om krachtverlies te vermijden... kortom, over alles is nagedacht!
Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gerepareerde beschadigingen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€349,95
€89,95uw voordeel €260,- incl. BTW Gebruikt Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@zwemaccessoires.com
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
BTTLNS Gods wetsuit Shield 1.0
Pak een ruime voorsprong tijdens het zwemonderdeel met de Shield 1.0! Dit is het perfecte wetsuit voor iedereen die last heeft van 'zinkende' benen en extra drijfvermogen in het onderlichaam kan gebruiken. Alle hoofdkenmerken van BTTLNS komen terug in dit wetsuit om te garanderen dat jij comfortabel en snel zal zwemmen.
De Shield 1.0 maakt gebruik van 2mm paneel in de schouders en onderarmen. De borstkas en rug zijn uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen. Op de zijpanelen (heup tot knie) is de nieuwste AIRDROME FLOAT techniek toegepast waardoor het wetsuit extra drijfvermogen in het onderlichaam krijgt. Een geminimaliseerde weestand is te danken aan een NeoSpeed coating, deze zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid.
Eigenschappen:
- Ultieme flexibiliteit in de armen en schouders voor een comfortabele zwembeweging.
- Geweldige waterpositie door de 4mm AIRDOME FLOAT panelen op beide zijpanelen van het wetsuit, van heup tot knie. Niet toegepast in onderbenen om krachtverlies te vermijden maar om juist het onderlichaam te liften.
- Geminimaliseerde weerstand door een NeoSpeed coating, deze coating zorgt voor extra snelheid en een verbeterde duurzaamheid.
- AeroFlow grippers op de onderarmen zorgen voor een zeer effiënte overdracht van de armkracht in het water. Door een verhoogde weerstand in de gripper bent u in staat meer kracht op het water uit te oefenen en daardoor meer snelheid te maken.
- Aangenaam en comfortabel materiaal in de nek met een Flexiseal die voor een perfecte aansluiting zorgt om de inloop van water te vermijden.
- Alle panelen zijn gestikt en gelijmd voor een verhoogde duurzaamheid en comfort.
- Gemakkelijk aan en uittrekken met een zeer duurzame en sterke YKK Slipstream rits.
- Schouders en onderarmen uitgevoerd in 2mm Extreme-Stretch 100% neopreen.
- Borstkast en rug uitgevoerd in 3mm neopreen en 4mm op de benen en zijpanelen.
Kleursamenstelling: Divine black-Prestige silver-Torment red
Materiaalsamenstelling: 100% Neopreen
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@zwemaccessoires.com
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Het BTTLNS Nereus 1.0 wetsuit is een nieuw, super flexibel wetsuit en is speciaal ontwikkeld door en voor triatleten. Dit wetsuit is speciaal ontwikkeld voor ervaren zwemmers die een natuurlijke zwempositie hebben (hoge positie onderlichaam in het water). De Nereus heeft een 3mm neopreen materiaal van borst tot enkels wat voor een neutraal drijfvermogen zorgt. 3 mm 39#cell yamamoto neopreen op de armen en schouders zorgt het ervoor dat u het materiaal niet voelt als u gaat zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€369,-
€295,95uw voordeel €73,05 (incl. BTW)
De laaste jaren heeft het Zone3 Vanquish fullsleeve wetsuit dames een reputatie opgebouwd als een van de snelste en meest comfortabele wetsuits op de markt. Het is dan ook zo niet gek dat de Vanquish zeer geliefd is bij zowel 's werelds beste triatleten als duizenden amateurs. Het grootste voordeel van de Vanquish is het ultradunne borst en schouderpaneel wat helemaal doorloopt tot het midden van de rug. Dit biedt een onbeperkte flexibiliteit en vergroot de afstand die je per slag aflegt, hierdoor word energie bespaart en het risico op schouderletsels tot een minimum wordt beperkt. Daarnaast biedt het wetsuit biedt voldoende drijfvermogen en houdt je lichaamswarmte vast. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft een gerepareerde beschadiging op de rechtermouw. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€724,95
€580,-uw voordeel €144,95 (incl. BTW)
Het BTTLNS Ceto 1.0 lange mouw wetsuit is het ideale wetsuit voor openwater zwemmers, recreanten of zwemmers die graag met de schoolslag zwemmen. Doordat het wetsuit voorzien is van de opvallende neon oranje kleur, bent u altijd goed zichtbaar in het water. Het wetsuit is voorzien van de juiste neopreen materialen om uzelf te beschermen, maar zorgt er ook voor dat het niet kapot te krijgen is! De Ceto is de perfecte verhouding tussen prijs en kwaliteit doordat het inspeelt op de wensen van de doelgroep en gemaakt is van de juiste materialen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€199,-
€149,95uw voordeel €49,05 (incl. BTW)
Het Zone3 Aspect lange mouw wetsuit is ontstaan door de opkomst van het openwater zwemmen door de grote vraag naar een wetsuit voor schoolslag zwemmen. De aspect maakt gebruik van een combinatie van High-stretch nylon, SCS en smoothskin panelen en is ontworpen om een uitgebreid bereik van uw bewegingen tussen de benen en over de borst mogelijk te maken. Het wetsuit is ook gemaakt van een combinatie van 1,5, 2 en 3 mm dikte zodat de benen onder water kunnen blijven en een natuurlijke zwempositie bij de schoolslag kan worden behouden. De combinatie van gelijmde naden en flatlock naden zorgt voor de extra rek in de belangrijkste bewegingsgebieden terwijl ook het prijspunt zo betaalbaar mogelijk wordt gehouden. Met het nieuwe wetsuit voegt Zone3 een nieuw aspect toe aan het openwater zwemmen. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen die zijn gerepareerd. 1x geravelde naad rechterschouder, kleine nageltjes linker en rechter onderbeen.
€209,95
€149,95uw voordeel €60,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen. Zie bijgevoegde product afbeeldingen waarop u de gerepareerde beschadiging van wetsuit kunt zien.
€279,95
€199,95uw voordeel €80,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Rapture 2.0 wetsuit is een stap vooruit met zijn verbeterde materiaal, structuur, pasvorm, maar vooral ook met zijn technologische vooruitgang. Dit fantastische instapmodel maakt gebruik van Yamamoto neopreen. Deze wereldleider in de productie van neopreen garandeert een uitstekende flexibiliteit, comfort en bewegingsvrijheid. Op beide armen, schouders en oksels is het wetsuit baanbrekend dun. De gebruikte 2 mm panelen van Yamamoto #39 cell zorgen voor de best mogelijke flexibiliteit. Het 5mm neopreen materiaal op het onderlichaam zorgt het nodige drijfvermogen; perfect voor beginnende zwemmers! De Rapture 2.0 maakt gebruik van een geoptimaliseerde V hals voor een verbeterde druk verdeling en vermindering van een ‘stikkend gevoel’. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€279,-
€199,95uw voordeel €79,05 (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Wetsuits demo en gebruikt > BTTLNS wetsuit Shield 1.0 heren gebruikt maat ML
Print