
Met deze Orca neopreen jammer kunt u genieten van uw buitenactiviteiten met de thermische en zonwerende bescherming van neopreen.
Hij kan worden gebruikt voor verschillende activiteiten, zoals surfen, kajakken, stand-up paddle boarding, zwemmen in open water, snorkelen, enz.
€79,95
€74,95uw voordeel €5,- (incl. 21% btw) Nieuw! Ruim op voorraad!
Dit product is niet verkrijgbaar
Dit product is uitverkocht of is niet langer meer verkrijgbaar, maak uw keuze uit een van de Gerelateerde producten
hieronder
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel
+31(0)413 25 68 00
E-mail: info@zwemaccessoires.com
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
Elders goedkoper? Wij maken gegarandeerd een betere aanbieding. Klik hier voor de voorwaarden
Neem contact op
Bel +31(0)413 25 68 00
E-mail: info@zwemaccessoires.com
Bel mij terug>
U wilt telefonisch bestellen of heeft een vraag?
Wij bellen u meteen terug!
De Zone3 The next step neopreen buoyancy shorts 3/2mm is de perfecte opvolger van onze Originals shorts, ontworpen voor diegenen die hun zwem-niveau naar een hoger niveau willen tillen. Doordat we de verminderde nadruk op drijfvermogen en kernondersteuning hebben gelegd stelt het shortd de zwemmer in staat om zijn techniek en efficiëntie met iets minder afhankelijkheid van het drijfvermogen verder te ontwikkelen. De next step is gemaakt van hetzelfde Yamamoto Smoothskin-neopreen met gestikte en gelijmde naden als een wetsuit.
€88,95
€79,95uw voordeel €9,- (incl. BTW)
De Sailfish Current med neopreen shorts is de nieuwste “jammer” van Sailfish. Deze neopreen shorts zijn bedoeld voor zwemmers die niet zoveel drijfvermogen nodig hebben. De ergonomische Ergo Fit pasvorm zorgt dat de shorts goed en comfortabel zit. En de 3 mm neopreen met SCS coating zorgt voor de optimale lichaamshouding. De current med hebben een ergonomische pasvorm.
€74,95
€68,95uw voordeel €6,- (incl. BTW)
De Zone3 Neopreen jammer heren is een nieuw product van Zone3 als aanvulling op het assortiment buoyancy shorts. Gemaakt van een hoogwaardig Yamamoto 1,5 mm neopreen met Super-Stretch voering, deze zwembroek zorgt voor extra drijfvermogen, snelheid door het water en extra warmte. Het drijfvermogen van deze jammer is niet te vergelijken met dat van een 5/3mm neopreen short, maar het is wel een stuk subtieler en kan onder of boven badkleding worden gedragen voor de hele zwemsessie waarbij Buoyancy Shorts alleen bedoeld zijn voor speciale sets.
(incl. BTW)
De Sailfish Current max neopreen shorts is het ultieme alternatief voor de pull buoy. Hiermee kunt u aan uw techniek werken zonder het natuurlijk zwemgevoel te verliezen. De current van Sailfish heeft een volledig nieuw uiterlijk en levert ook nog betere prestaties. De wrijvingsweerstand wordt vermindert door de neopreen van 3 mm met een oppervlaktecoating. Daarnaast wordt het drijfvermogen vergroot door de aerodome neopreen van 4,5 mm. De Ergo Fit pasvorm zorgt dat het goed en comfortabel zit. Door de soft stretch binnen voering voelt deze jammer super comfortabel en maakt het niet uit of je deze in openwater of een zwembad gebruikt.
€99,95
€92,95uw voordeel €7,- (incl. BTW)
De Zone3 Originals Neopreen buoyancy shorts 5/3mm is gemaakt van top kwaliteit neopreen.
3mm neopreen in het midden wat zorgt voor meer drijfvermogen en 5mm neopreen aan de zijkanten voor een betere heuprotatie bij elke slag.
De resultaten hebben aangetoond dat uw lichaamspositie, uw snelheid en het uithoudingsvermogen aanzienlijk worden verbeterd.
Dit neopreen short wordt al acht jaar lang geproduceerd en heeft fantastische klantenrecensies.
€88,95
€79,95uw voordeel €9,- (incl. BTW)
Het BTTLNS Gods wetsuit Tormentor 2.0 wordt geprezen door zijn sublieme bewegingsvrijheid rond de schouders en geweldige drijfvermogen. Een minimale waterweerstand door Nano SCS coating technologie en Pro-AeroFlow grippers voor maximale overdracht van kracht resulteren in jouw persoonlijke recordtijd! "One piece shoulder panel design" gemaakt van 1,5mm Yamamoto #40 cell SCS neopreen voor ongekende bewegingsvrijheid en maximaal comfort. Aanzienlijke verhoging van het drijfvermogen door een NanoAerodome paneel op de voorzijde van borst tot knieën zodat jouw ligging perfect is. Let op: Dit is een demo/gebruikt wetsuit en heeft enkele gebruikerssporen.
€549,95
€379,95uw voordeel €170,- (incl. BTW)
Home | Wetsuits > Neopreen shorts > Orca neopreen jammer short heren
Print